Stavba a rekonštrukcie

      Uvažujete nad rekonštrukciou bytu, či domu? Plánujete novú výstavbu rodinného domu? Naša spoločnosť so širokým záberom pôsobnosti v stavebníctve, ponúka profesionálne murárske, tesárske a armovacie práce, ktoré patria do okruhu spomínaných, pracovných činností v stavebníctve. Dôsledne sledujeme nové trendy, materiály a technológie v týchto oblastiach stavebníctva. Spájame dlhoročné skúsenosti s kvalitou našich odborníkov. Dodržujeme reálne termíny stavebných prác . Našou prioritou je vytvoriť stavebné dielo, ktoré uspokojuje potrebu nášho zákazníka. Dôkazom toho je množstvo pribúdajúcich zákazníkov a obojstranná spokojnosť.              
 
      Pri každej stavbe, bez ohľadu nato či je to novostavba alebo len rekonštrukcia musíme pozerať na mnoho aspektov. Na prvom mieste je investícia do kúpy domu a potom stavebného materiálu, ak ste sa rozhodli stavať nový dom.  V tomto prípade by ste mali mať na zreteli, že nieje dôležitá kvantita, ale kvalita. Platí to nielen o materiáloch, ale aj o samotnej odvedenej práci.
 
      Nie každý má možnosť postaviť si nový dom, a vtedy zrejme každý zvažuje aj možnosť rekonštrukcie, keďže aj to je jedným z riešenia. Veľmi dôležitým aspektom rozhodovania, či stavať alebo rekonštruovať je otázka, či to dokážete zvládnuť sami a nezávisí to len od financií, ale hlavne od toho v akom stave rekonštruovaný dom bude a či bude potrebná firma, ktorá za Vás zrealizuje všetky potrebné náležitosti a samozrejme budete mať istotu, že sa na nič v tomto prípade nezabudne. Najlepšie riešenie je rekonštruovať rodinný dom naraz, pretože sa dokážete vyhnúť neželanému zníženému komfortu, ak v dome bývate a provizórnym podmienkam.